Leliūniškiai dalyvavo jaunųjų šaulių žaidynėse.

Gegužės 7 dieną Utenos rajono Užpalių gimnazijoje vyko plk. Prano Saladžiaus jaunųjų šaulių žaidynės. Šių žaidynių tikslas ne tik pabendrauti, pasportuoti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką. Žaidynės- tai atranka į respublikines jaunųjų šaulių sporto žaidynes kurios vyks gegužės 26-29 dienomis Palangoje ir festivalyje „Sportas visiems“. 9 leliūniškai metė iššūkį dalyvauti atrankoje.

Skaityti daugiau: Leliūniškiai dalyvavo jaunųjų šaulių žaidynėse.

Pranešimas apie likviduojamą mokyklą

Utenos r. Leliūnų pagrindinė mokykla, 190183260, biudžetinė įstaiga, Ežero g. 16, Leliūnai, Utenos r. Registras, kuriame kaupiami duomenys apie likviduojamą biudžetinę įstaigą yra VĮ Registrų centro Utenos filialas. 2016 m. balandžio 28 d. Utenos r. savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS- 129 nutarta likviduoti Utenos r. Leliūnų pagrindinę mokyklą iki 2016-08-31, sudarant likvidavimo komisiją: Vygantas Kornejevas (komisijos pirmininkas), Sandra Deveikienė, Natalija Kiškytė, Virginija Maniušytė, Vida Musteikienė, Arūnas Telksnys.

KVIETIMAS DALYVAUTI PROJEKTE „AŠ UŽ LIETUVĄ“

Kviečiame mokinius, mokyklų bendruomenes dalyvauti naujame nacionaliniame projekte-konkurse „Aš už Lietuvą“.

Skaityti daugiau: KVIETIMAS DALYVAUTI PROJEKTE „AŠ UŽ LIETUVĄ“

NVŠ veiklos atveria galimybes

Balandžio 23 dieną, kai visi Lietuvoje švarinosi savo teritorijose, Utenos krašto jaunieji šauliai iš Utenos, Leliūnų, Vyžuonų ir Užpalių išvyko padirbėti į Zarasų rajone pasodintą šaulių ąžuolyną. Čia Lietuvos tūkstantmečiui pasodintas 1000 ąžuolų parkas 2010 metais papildytas dar 600 medelių- ir skirtas Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms.

Skaityti daugiau: NVŠ veiklos atveria galimybes

Mokyklos žurnalas "Sparnai"

Apsilankykite Utenos r. Leliūnų pagr. mokyklos

el. žurnalo "Sparnai" puslapyje!
Mokyklai sukurto el. žurnalo „Sparnai“  „eJournal“ sistemoje, adresu: http://ejournal.emokykla.lt/Sparnai .
Skaitykite ir atsiųskite žinutę - apie įdomius, nuoširdžius, paprastus, išdykusius, kūrybingus, darbščius, smalsius kaimo vaikus. Apie mokyklos bendruomenės istoriją ir gerąją patirtį.

Užsienio svečiai mokykloje

Penktadienį mokyklą aplankė svečiai iš Belarusijos, Lenkijos, Graikijos, Italijos ir kitų kraštų.

Skaityti daugiau: Užsienio svečiai mokykloje

Laisvės gynėjų diena 2016

25 metai laisvės. Prisidėjome prie visoje Lietuvoje vykusios akcijos ir savo languose uždegėme žvakeles.

Skaityti daugiau: Laisvės gynėjų diena 2016

Išvyka į Rokiškį

Metų pabaigą mokykloje vainikavo edukacinės išvykos ir žaintinės kelionės po gražiąją mūsų šalį.

Skaityti daugiau: Išvyka į Rokiškį

Kalėdinė popietė 2015

Kalėdinė diena mokykloje prasidėjo foto medžiokle. Teko ne tik pasiskirsčius grupėmis  pabėgioti po miestelį, bet ir galvas pasukti, kaip skirtas užduotis geriau išspildyti.

Skaityti daugiau: Kalėdinė popietė 2015